TUR HAKKINDA

iSTANBULDAN HAREKET; SAKARYA - KARASU

Rotamızı il durağı Poyrazlar Gölü Tabiat Parkı’na çeviriyoruz. Sosyal mesafeyi koruyacak şekilde, evden getirdiğimiz kahvaltılıklarla göl manzaralı mesire alanında kahvaltımızı yapıyoruz. Ardından göl çevresinde ki kısa ve uzun yürüyüş rotalarında yürüyerek güzel fotoğraf kareleri yakalıyoruz. Yürüyüş sonrasında vereceğimiz serbest zamanda bisiklete binebilir, ring aracıyla göl çevresinde gezebilir veya su botlarıyla göl üzerinde gezintiye çıkarak eğlenebilirsiniz.

Poyrazlar Gölü gezimizin ardından dünyanın en nadide oluşumlarından olan Longoz Ormanlarına doğru yol alıyoruz. Acarlar Longozu, ülkemizin tek parça halindeki en büyük longozu, yani su içine batmış ormanıdır. Buraya vardığımızda su üzerinde ki tahta yürüme yolundan Longoz Ormanının içine doğru yürürken Lotus olarak da bilinen Nilüfer Çiçeği; fotoğraf karelerimizi şenlendirecekler. Ardından kısa bir serbest zaman vereceğiz, dileyenler longozda ki tesiste balık veya menüdeki başka alternatifleri değerlendirebilirler. İstanbul’a dönerken önlemler kapsamında yol üzerinde, yemek veya dinlenme molası vermeyeceğimizi belirtmek isteriz. Serbest zamanın ardından İstanbul’a doğru dönüş yoluna geçiyoruz. Bir sonraki Ugo Turizm etkinliğimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Genel Şartlar

ETKİNLİKLER ESNASINDA SEYAHATLERDE ALINACAK COVİD-19 ÖNLEMLERİ
-Etkinlik öncesi ve sonrası araçlarımız dezenfekte edilecektir.
-Araçlarımızda doluluk oranı % 50 olacaktır.
-Araçta ki oturma planı, sosyal mesafe kuralları doğrultusunda ikili koltuklarda 1’er kişi olacak şekilde oluşturulacaktır.
-Seyahat öncesinde katılımcıların+Şöförün ve görevli personelin hastalık geçmişi ve son 14 günde Covid-19 hastası ile teması sorgulanacak (HES Kodu), eğer karantina altında kalmış veya hastalık teşhisi konmuş, hastanede veya evde tedavi almışsa, en son kontrol covid-19 sürüntü örneği testinin negatif olması halinde etkinliğe kabul edilecektir.
-Araca binerken ve etkinlik esnasında belirli aralıklarla ateş ölçümü yapılacaktır.Ateşi 37.5 derece üzerinde olan katılımcılar etkinliğe kabul edilmeyecektir.
-Araç içerisinde katılımcıların,şoförün ve görevli personelin maske takması zorunludur.
-Etkinlik esnasında araç sık sık havalandırılacaktır.
-Araç içersinde ön kapıda el dezenfektanları bulundurulacaktır.
-Araç içerisinde ikram yapılmayacaktır.
-Araç içerisinde katılımcılar arasında ikram yapılmasına izin verilmeyecektir.
-Araçlarda toplu hareketliliğe sebep olacak; davranışlardan kaçınılacak.
-Etkinlik esnasında Covid-19 belirtisi veya şüphesi oluşan katılımcı gerkli önlemler alınarak en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırılması için gereken yapılacaktır.
-Hijyen açısında güvenli olmayan ve Covid-19 önlemleri almayan yerlerde yeme-içme , temel ve genel ihtiyaçlar için tercih edilmeyecek.
-Etkinliğe katılan katılımcıların, bireysel sorumluluklarını yerine getirmemeleri halinde doğabilecek olumsuzlukların sorumluluğu kendilerine aittir.

POYRAZLAR GÖLÜ - ACARLAR LONGOZU Turu fiyat kişi başıdır, çocuk indirimi uygulanmaz.
    Kötü           İyi
  • Bonus Kart
  • Maximum Kart
  • World Kart