TUR HAKKINDA

Sonbaharın Tüm renklerini bir arada göreceğimiz eşsiz güzellikteki Yedigöller Milli Parkı ve Maşukiye ye  Gidiyoruz.

Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra Maşukiye - Yedigöller turumuza başlamak üzere hareket ediyoruz.

Turumuza ilk önce Hereke’de denize sıfır konumda bulunan restorantımızda Serpme Kahvaltı ile başlıyoruz. (Kahvaltı grup olarak verilmektedir.) Yaklaşık 1 saat sürecek kahvaltı molamızın ardından otobüsümüze binerek Maşukiye’ye doğru yola çıkıyoruz. Maşukiye’ye çıkarken yol üzerinde bulunan At çiftliğine uğruyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz ata binebilir veya çiftlikte vakit geçirebilirler. Burada ki zamanımızın bitmesinin ardından Alabalık tesisleri ve doğasıyla meşhur Maşukiye’ye doğru çıkıyoruz. Maşukiye’ye vardığımız zaman tertemiz havası ve yemyeşil doğanın içerisinde güzel bir yürüyüşe başlıyoruz. Şehrin kalabalık alanlarından uzaklaşıp, doğa içerisinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş sırasında çektiğimiz harika fotoğraflar bu geziyi ölümsüzleştirecektir. Doğa yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra dileyen misafirlerimiz doğa içerisindeki gezisine devam edebilir, dileyen misafirlerimiz muhteşem atmosfer içerisinde çay-kahve yudumlayabilir, dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak atv safari, zipline utv turu gibi aktivitelere katılabilirler.

Maşukiyede’ki gezimizi tamamladıktan sonra ikinci rotamız olan 2,5 saatlik yolculukla Yedigöller’e doğru hareket ediyoruz.

Yedigöller’e varmamız ile birlikte orman içi parkurlarda yaklaşık 2-3 saat sürecek yürüyüşümüze başlıyoruz. Vadi önünün heyelanlarla kapanması ile oluşan göller, Sazlıgöl, İncegöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl isimleri ile anılıyor. Göllerin etrafı kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, dişbudak, karaağaç, ıhlamur gibi geniş yapraklı ağaçlarla ve karaçam, sarıçam, göknar gibi iğne yapraklı ağaçlarla kaplı. Yürüyüşümüz sırasında doğanın eşsiz yaratıcılığı ve muhteşem manzarasına büyüleniyorsunuz. Öğle yemeğimiz için vereceğimiz fişler ile dilediğiniz zaman yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Daha sonra rehberimizin belirlediği saatte toplanarak bu muhteşem milli parka veda ediyoruz ve İstanbul’ doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki Ugo Turizm etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. İstanbul’ varış saatimiz trafiğin durumuna göre 22:00 – 00:00 saatleri arasındadır.

Genel Şartlar
Yedigöller - Maşukiye Turu fiyat kişi başıdır, çocuk indirimi uygulanmaz.
    Kötü           İyi
  • Yedigöller Turumuzda Yürüyüşe Uygun Spor Ayakkabı Tercih Etmeniz Gerekmetedir
  • Ek Bedelsiz
  • Milli Park Giriş Ücreti Dahil
  • Bonus Kart
  • Maximum Kart
  • World Kart