Hakkımızda

Ugo Turizm 2014 Nisan ayında yılların deneyimini biriktirerek kurulmuş, tatil severlerin kaliteli ve güvenilir tatil adresi olmayı amaçlamıştır. İstanbul merkezli olarak kurulan Ugo Turizm, Şirinevler Merkez ofisinde hizmet vermektedir.

Ugo Turizm, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi bir acentadır.

Ugo Turizm, Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiği inancındadır ve bu ilkeyi öncü edinmiştir. Ugo Turizm’in tecrübeli çalışanları, bu ilkeyi benimseyerek tatilcilerin ihtiyaçlarının tümüne cevap vermek ve onlara unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmayı amaçlamıştır. Bu ilke doğrultusunda müşterileriyle karşılıklı memnuniyeti amaçlayan Ugo Turizm, akılcı ve akılda kalmanın yollarını araştırarak, teknolojiyi ve şartları en üst düzeyde kullanıp günümüz trendlerini takip ederek, ekonomik, kaliteli ve pratik  çözümler sunabilmektedir. 

Ugo Turizm, her zaman daha iyisini, en iyisini amaçlamış ve bunun için çalışmalarına devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Ugo Turizm, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve en güvenilir, en uygun, en kaliteli tur operatörü olmak için tüm hızıyla çalışmalarına devam etmektedir. MİSYONUMUZ

Ugo Turizm; müşteri odaklı çalışan bir tur operatörüdür, her zaman değişime ve yeniliğe açık bir yapıya sahiptir.  Ugo Turizm, her zaman en iyisini yapabilmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Ugo Turizm, sektörde  lider konumuna gelmeyi ve müşterilerin her zaman ilk sırada tercih edeceği bir tur operatörü olmayı hedeflemiş ve bunun için tüm hızıyla çalışmaktadır. 

 

  • Bonus Kart
  • Maximum Kart
  • World Kart