TUR HAKKINDA

1. Gün; İstanbul'dan Hareket Gece Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen duraklardan alarak Amasra - Bartın Kasabaları turumuz için gece yolculuğuna başlıyoruz. Yol üstündeki tesislerde vereceğimiz molalar ile birlikte  yaklaşık 6 -7 Saat sürecek yolculuğumuzun ardından Amasra'ya ulaşıyoruz. İlk olarak Kahvaltı yapacağımız restoranımıza gidiyoruz. (Ekstra)

Kahvaltımızın ardından Amasra merkezini gezerek buranın tarihi hakkında bilgi alıyoruz. Batı Karadeniz'in en güzel beldelerinden biri olan Amasra'nın bilinen tarihi neredeyse üç bin yıl öncesine dayanıyor. Günümüze kadar bir çok Medeniyetin Başkenti olmuş olan Amasra'da Cenova döneminden kalma bir çok antik eser bulunmaktadır.

Şehir gezimizi tamamladıktan sonra günün yorgunluğunu atmaya İnkumuna doğru hareket ediyoruz. Doğası ve Atmosferi ile şirin bir belde olan İnkumun'da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımız bittikten sonra otelimize yerleşmek için yola çıkıyoruz.

 Mugada'da Deniz manzaralı Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıp Mugada sahil'de hep birlikte eğleniyoruz. Dileyen misafirlerimiz Otel'de kalarak günün tatlı yorgunluğunu atabilirler.

Sabah Kahvaltı; Amasra'da alınacaktır.  (Ekstra)

Öğle Yemeği; Serbest zamanda alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de set menü şeklinde alınacaktır. ( Tur ücretine Dahil )

2. Gün; Mugada ve Güzelcehisar Plajı

Sabah Otelimiz'de alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Yemyeşil doğasi ile ve mis gibi kokan çiçekler arasındaki güzel Mugada plajını ve Denizin tadını öğlene kadar çıkarıyoruz.

Öğlene doğru otelimizden ayrılarak İnkumu - Mugada arasında bulunan Güzelcehisar kasabasına gidiyoruz. Güzelcehisar bozulmamış atmosferiyle görenleri adeta kendine hayran bırakan muhteşem güzelliği ile ön plana çıkmıştır.  Türkiyede tek olan 80 milyon yıllık Lav Sütunlarını görmek için plaj üzerine inşa edilen yolda eğlenceli bir yürüyüş yapıyoruz. Müthiş bir manzara oluşturan Lav sütunlarını fotoğrafladıktan sonra Güzelcehisar köyünde mola veriyoruz. Burada vereceğimiz molanın ardından gezimizi tamamlıyoruz. 

Yol üstünde vereceğimiz molalar ile akşam yemeğimizi alıyoruz. Bu güzel yolculuğumuzun ardından sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Ugo Turizm etkinliğinde görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zamanda Alınacaktır.  (Ekstra)

Akşam Yemeği; Yol üstündeki tesislerde alınacaktır. (Ekstra)

Genel Şartlar
 • Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.
 • Tur programında rehber yol ve hava durumundan kaynaklanan sebeplerle programda değişiklik yapma hakkına sahiptir,
 • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.
 • Tur esnasında araçta yöreye özgü müzikler dinlenmektedir,
 • Ulaşımlarımız kişi sayısına göre en konforlu araçlar ile sağlanmaktadır.
  • 19 Kişilik Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  • 27 Kişilik Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
  • 46 Kişilik Temsa Safir & Mercedes Travego
K.B. : Amasra ve Bartın Koyları Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi
 • Bonus Kart
 • Maximum Kart
 • World Kart