TUR HAKKINDA

Doğanın bize sunduğu güzellikleri tüm ruhumuzla hissedeceğimiz bu iki günlük etkinlik programımızda, büyüsüne kapılıp fotoğraf çekeceğimiz Lavanta bahçelerini, turkuaz rengindeki Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölünü, kar beyazı rengiyle  görsel şölen sunan Pamukkale’yi ve yeraltı Pamukkale’si olarak bilinen travertenleriyle ünlü Kaklık Mağarası’nı gezerek doğaya olan tüm özlemimizi gidereceğiz.

1. Gün; İstanbul'dan Hareket >> Isparta Kuyucak Köyü >> Lisinia Doğal Yaşam Köyü >> Salda Gölü >> Denizli

Belirttiğimiz saatte ve konumda sizleri alarak yola çıkıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından  Lavantaların muhteşem rengi ve kokusu içinde huzur bulmak için, Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak köyüne gidiyoruz. Köyde yapacağımız kahvaltı(ekstra) sonrasında Lavanta bahçelerini fotoğraflamaya başlayacağız. Kuyucak’ta geçirdiğimiz keyifli zamanın ardından Burdur gölü yakınlarında kurulan Lisinia Doğal Yaşam Köyü’ne uğrayacağız. Gönüllülük temelli çalışmaların yapıldığı merkezin kurucusu veteriner hekim Öztürk Sarıca ile tanışacağız. 2005 yılında temelleri atılan Lisinia Doğa Projesi’ne dair çalışmaları yerinde gördükten sonra rotamızı, sıra dışı berrak görüntüsü ile “Türkiye’nin Maldivleri” ünvanını alan Salda Gölü’ne çeviriyoruz. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengi suyu ile bizi  karşılayan Salda’da bol bol fotoğraf çekmek, göl kıyısında yürüyüş yapmak ve ayrıca dileyen arkadaşlarında suda yüzmeleri için serbest zaman veriyoruz. Salda ’da geçirdiğimiz keyifli zamanın ardından Denizli’de ki otelimize ulaşıyoruz ve akşam yemeğimizi otelimizde alacağız.


Sabah Kahvaltısı; Kuyucak Köyünde Alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği; Bölge Restoranların'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

2. Gün; Kaklık Mağarası >> Pamukkale >> Hierapolis Antik Kenti

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından traverten basamaklarıyla eşine rastlanmaz güzellikte olan Küçük Pamukkale veya Mağara Pamukkale olarak adlandırılan Kaklık Mağara’sına gidiyoruz. Berrak,renksiz, kükürt kokulu ve cilt hastalıklarına iyi gelen termal suyu ile ünlü olan Kaklık mağarası gezimizin ardından rotamızı kar beyazı travertenleri ve büyüleyici Kleopatra Havuzu ile ünlü Pamukkale’ ye çeviriyoruz. Pamuk gibi beyaz ve şifalı tortullu kayaçlardan oluşan traverten teraslarında bu muhteşem doğal güzelliğin tadını çıkarıyoruz. Travertenleri gezdikten ve bol bol fotoğraf çektikten sonra; Pamukkale’nin hemen yanı başında bulunan, “Kutsal kent” anlamına gelen, Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ni de gezeceğiz. Burada ki gezimizin de ardından, unutulmaz anılar biriktirdiğimiz iki günü geride bırakmış oluyor ve İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Ugo Turizm etkinliğimizde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.


Sabah Kahvaltısı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Bölge Restoranların'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Yol Üstündeki Tesisler'de Alınacaktır (Ekstra)

Genel Şartlar
 • Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.
 • Tur programında rehber yol ve hava durumundan kaynaklanan sebeblerle programda değişiklik yapma hakkına sahiptir,
 • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.
 • Tur esnasında araçta yöreye özgü müzikler dinlenmektedir,
 • Ulaşımlarımız kişi sayısına göre en konforlu araçlar ile sağlanmaktadır.
  • 19 Kişilik Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
  • 27 Kişilik Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
  • 46 Kişilik Temsa Safir & Mercedes Travego
K.B. : Lavanta Tarlaları - Salda Gölü - Pamukkale Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi
 • Bonus Kart
 • Maximum Kart
 • World Kart