TUR HAKKINDA

RAMAZAN BAYRAMI’NDA 3 GECE 4 GÜN KAZDAĞLARI, ŞAHİNDERE KANYONU’NA, AYVALIK VE ASSOS’A GİDİYORUZ 

1. GÜN; Assos'da Deniz Keyfi ve Behramkale Köyü Gezisi

Alpler’den sonra dünyanın en önemli 2. oksijen deposu olan Kaz Dağları’nda ki, otelimize varmak için 30 Temmuz Perşembe günü gece, belirttiğimiz saate yola çıkıyoruz. Sabah otelimize vararak açık büfe kahvaltımızı yaptıktan sonra, odalarımıza yerleşiyor ve yol yorgunluğunu atmak için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Ardından Assos’un en gözde plajlarından biri olan mavi bayrak ödülüne sahip Kadırga Koyu’na vararak plajın tertemiz denizinin ve uzun kumsalının tadını çıkaracağımız uzun bir serbest zaman veriyoruz. Ardından akşamüstü Behramkale Köyü’ne doğru yol alıyoruz. Behramkale Köyü’nü gezip köy kahvesinde çay kahve molası verdikten sonra o günün program akışına göre belirlenecek şekilde Assos Antik Kenti’ni gezebiliriz. Antik kent gezimizi tamamladıktan sonra otelimize dönerek günün tatlı yorgunluğunu atmak için odalarımıza yerleşiyoruz.


Kahvaltı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman’da Alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

2. GÜN; Mıhlı Şelalesi Yüzme ve Başdeğirmen Köprüsü, Şahindere Kanyon Yürüyüşü ve Yüzme, Çamlıbel Köyü

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Şahindere Kanyonu için yola çıkıyoruz. Mis gibi havayı ciğerlerimize çeke çeke, buz gibi suların içinden kanyonda ilerliyoruz. Yarım saat gibi bir sürede kanyon içerisinde ki şelaleye ulaşarak, döküldüğü yerde oluşan gölcükte yüzme molası veriyoruz. Ardından Küçükkuyu’da yer alan Mıhlı Şelalesi'ne doğru yol alıyoruz. Kuş sesleri ile akan çayın sesinin karıştığı yoldan yaklaşık 30 dakikalık yürüyüş ile Mıhlı Çayı’nın yanına vardığımızda zümrüt yeşili renginde bir gölet ve üzerinde Roma döneminden kalan Başdeğirmen Köprüsü ile karşılaşıyoruz. Mıhlı Şelalesi göletinde kısa bir fotoğraf ve yüzme molası veriyoruz. Ardından rotamızı; yıl içinde yerli, yabancı birçok turist çeken, Tuncel Kurtiz'in mezarının da bulunduğu Çamlıbel Köyü’ne çeviriyoruz. Çamlıbel Köyü ilk kurulduğunda, evleri tahtadan barakalar şeklinde yapılmış. Bu nedenle de köyün bundan önceki ismi ‘Taktaköy' imiş. Köyün girişinde Tuncel Kurtiz’in mezarını dileyenlerle ziyaret ettikten sonra, “Köyün Delisi” adındaki meşhur dükkanı gezerek el yapımı hediyelik eşyalardan satın alabiliriz. Köyde kısa bir serbest zaman verdikten sonra otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelden alıyoruz.Kahvaltı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman’da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

3. GÜN; Ayvalık ve Cunda Koyları Tekne Turu, Sarımsaklı Plajı ve Şeytan Sofrası

Kahvaltının ardından rotamızı Ayvalık bölgesine çeviriyoruz. Bugün Ayvalık ve Cunda Adasının muhteşem koylarını gezerek, denizin keyfini çıkarırken eğlenceyede doyacağız. 11:30 gibi teknemizin Ayvalık ‘tan kalkması ile başlayarak Ortunç Koyu, Akvaryum Koyu , İncirli adası Koyu ve Cunda adası koylarını gezip yüzme molaları vererek 18:00 civarı Ayvalık’a geri dönüşle tekne turu etkinliğimizi tamamlamış oluyoruz. Bugün ki tekne turuna katılmak istemeyen arkadaşlarımızdan dileyenleri, 7 km uzunluğundaki altın renkli kumsalı ve Turkuaz rengindeki denizi ile bizi hayran bırakan Sarımsaklı Plajı’na bırakıyoruz. Sahil şeridi boyunca çok sayıda işletme bulunduran Sarımsaklı Plajı bir halk plajıdır. Gün içerisinde programın akışına ve tekne turunun bitiş saatine göre o gün belirleyecek şekilde, Şeytan Sofrası’na çıkarak harika kareler yakalayabiliriz.Kahvaltı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman’da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Tekne Turu; Tur Fiyatına Dahil Değildir (100 TL)

4.GÜN; Kazdağılarının Ünlü Sütüven ve Hasanboğuldu Şelaleleri Yüzme Molası, Kızılkeçili Köyü Gezisi

Kahvaltının ardından otelimizden valizlerimiz ile birlikte çıkış yapıyoruz. Rotamızı Kazdağları’nın en ünlü şelalelerinden Hasanboğuldu ve Sütüven şelalelerine çeviriyoruz. Kazdağları Milli Parkı içerisindeki birbirinden güzel bu iki şelaleyi gezdikten ve yüzme molaları verdikten sonra Kazdağlarının eteklerinde yaklaşık 1300 yıllık bir yerleşim yeri olan Kızılkeçili Köyü’ne varıyoruz. Kızılkeçili köyünün en bilindik simgesi ise 855 yaşında olan, 9. asrını yaşayan Anıt ağacıdır. Anıt ağacını gördükten sonra Naciye hanım’ın sanat evini ve atölyesini görüp ünlü Çınarlı Kahvesinde kısa bir mola veriyoruz. Molanın ardından İstanbul’a dönüş için yola çıkıyoruz, sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Ugo Turizm etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.Kahvaltı; Otel'de Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Yol Üstündeki Tesislerde. (Ekstra)

Genel Şartlar
 • Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.
 • Tek Kişi Konaklama Farkını Online Rezervasyon Menüsünden İnceleyebilirsiniz.
 • İç İşleri Bakanlığının almış olduğu Karara Göre Turlarımız %50 koltuk kapasitesi şeklinde gerçekleşecektir.
 • Çocuk İndirimi sadece 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartıyla geçerlidir.
 • Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Araç İçerisindeki Koltuk Düzeni Ugo Turizm Operasyonu Tarafından Ayarlanmaktadır.
 • Özel koltuk seçimi yapılamamaktadır.
 • Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumunda, ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.
 • Otel Konaklamalarında 3 Kişilik odalarda 3. misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.
 • Ekstra Turlar ve Seçenekleri Online Rezervasyon Sayfamızdan Rezervasyon Yaparken Satın Alabilirsiniz.
 • Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;
 • 16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter
 • 27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux
 • 35 Kişilik: Otokar Sultan Mega
 • 46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Man Neoplan
 • Yurtiçi Turlarımızda www.muzekart.com Adresinden Müze Kartlarınızı Çıkartmanız Gerekmektedir.
 • Rezervasyon İptal ve Gizlilik Şartlarımızı incelemek için tıklayınız.
K.B. : KAZDAĞLARI - ASSOS - AYVALIK - ŞAHİNDERE KANYONU Turu konaklama opsiyonu Twin veya Triple Oda tiplerinde kişi başı fiyat için geçerlidir.
    Kötü           İyi
 • Bonus Kart
 • Maximum Kart
 • World Kart